Munca in Marea Britanie pentru oricine ! Plecari rapide !

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei sa lucrezi in Marea Britanie, nu conteaza daca esti necalificat si fara experienta fiindca, acest program iti da posibilitate sa incepi munca legal, in maxim 4 saptamani.

Se cauta persoane necalificate si fara experienta sau calificate in domeniul medical (asistente, infirmiere) care doresc sa lucreze legal in Marea Britanie, ca personal auxiliar medical, ajutand doctorii si asistentele in desfasurarea activitatii si care au sansa sa inceapa lucrul in maxim 4 saptamani de la inscriere.

Descriere job:
Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave, efectuarea curateniei in clinica, ajutarea la diverse activitati la bucatarie sau cantina clinicii si orice alte sarcini cerute de catre angajator;

CERINTE

- nu este necesara nici un fel de experienta;
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- cunostiinte de lb. engleza la nivel minim de conversatie;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire, permis de munca obtinut rapid, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare in maxim 4 saptamani;
- asigurare medicala platita de angajator;
- agentia se ocupa de toate formalitatile necesare - permis de munca in regim de urgenta, cont bancar in UK, etc;
- ore suplimentare platite, in caz ca doriti sa faceti ore suplimentare;

Program lucru: 8 ore/zi, 6 zile/saptamana.

Grabiti-va, locurile sunt limitate! Nu ezitati! Aceasta este sansa dumneavoastra de a lucra legal in Marea Britanie! fara sa asteptati luni de zile permise de munca, care de cele mai multe ori sosesc cu refuz din partea autoritatilor.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca in peste 500 clinici medicale din Marea Britanie