Menajere pentru Anglia

Recruitment Sure Works

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt necesare femei pentru menaj in casa, pentru Marea Britanie. Nu este necesara cunoasterea limbii engleze, limita de varsta 18-60ani. Saptamana de lucru 45-48 de ore. Masa, cazare impreuna cu familia fara costuri suplimentare. Sunt solicitate femeile punctuale, ingrijite, responsabile, iubitoare de curatenie cu sau fara experienta. Familia va pune la dispozitia persoanei toate materialele necesare pentru efectuarea lucrarilor solicitate. Pe masura ce experienta si increderea reciproca vor avansa salariul si atributiile pot creste. Cunoasterea limbii engleze si experienta sunt doar un avantaj. Salariu net 120-135Lire/saptamana. Locatia: divere orase ale tarii. Comision de mediere: 300 euro (platibil in doua transe).

CERINTE

Sunt procesate doar CV-urile insotite de doua poze:
1 tip pasaport, a doua in picioare.

Societate de recrutare a fortei de munca cu contracte ferme in strainatate.

tel: 0734138148; 0758554155
program de lucru cu publicul 10 -13 14 - 18