Medici-Marea Britanie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialitatea Medicala - Medicina de Urgenta
Specialitatea Medicala - Anestezie si terapie intensiva
Specialitatea Medicala - Pediatrie

CERINTE

Profilul candidatului:
ESENTIAL
Calificari Licenta in medicina sau echivalentul
Experienta si calificari 3 ani de experienta profesionala, post universitare, in
urmatoarele specialitati: anestezie si terapie intensiva,accidente si urgente, medicina de urgenta, pediatrie
Compentente de comunicare Un bun nivel de engleza (scris si vorbit)
Abilitati de comunicare
Dovezi ale abilitatii de a comunica cu pacientii, colegii si personalul din centrul medical
Competente manageriale (de leader) Bune abilitati de conducere a unei echipe
Un membru de echipa inovativ, care poate duce la bun sfarsit proiecte medicale prin colaborarea cu ceilalti colegi
Alte cerinte Abilitatea de castiga increderea colegilor si a pacientilor
Abilitatea de a preda in mod eficient
Dovezi de dezvoltarea continua pe plan personal si profesional
Inregistrare Sa fie membru cu drepturi depline al consiliului de medicina generala

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza anual: intre minimum 36.443 lire sterline si maximum
67.959 lire sterline pe an
Ore suplimentare / Solicitari telefonice de urgenta : Da
Tipul postului: Contract pe durata nedeterminata de timp
Data finala de inscriere: In desfasurare