Medic Stomatolog

SC FERGIS TTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Medici stomatologi/dentisti
- IMS RECRUITMENT: RECRUTEAZA MEDICI STOMATOLOGI/DENTISTI PENTRU MAREA BRITANIE
- In calitatea sa de Agentie de Recrutare de varf din UE, IMS Recruitment are, in prezent, multiple posibilitati de plasare a medicilor stomatologi/dentistilor in cadrul unitatilor stomatologice de frunte din Marea Britanie.
- IMS demareaza procesul de recrutare pentru candidatii din Romania inainte de accederea in UE pentru ca in momentul imediat urmator aderarii la UE candidatii selectati sa poata sa-si ia in primire posturile din tarile UE.

CERINTE

- Conditie de preselectie: Cunoastere buna a limbii engleze (conversational si limbaj de specialitate)
- Candidatii trebuie sa posede diploma de licenta in stomatologie si sa fi lucrat cel putin doi ani intr-un cabinet stomatologic.

BENEFICII OFERITE

- Interviuri in Romania
- Salarii competitive (75,000 Euro + pe an)
- Asistenta la inregistrarea GDC
- Pachete atractive la instalarea la post
- Locuri de munca in intregul regat Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord
- Cabinete stomatologice moderne
- Oportunitati de specializare profesionala
¿ Programe de instruire comprehensive
IMS Recruitment va participa la DENTA Bucuresti in 21,22 noiembrie 2006 !!!
IMS nu percepe nici o taxa pentru serviciile prestate .

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane