Medic Stomatolog

SC FERGIS TTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medic stomatolog

CERINTE

Medici stomatologi/dentisti
IMS RECRUITMENT: RECRUTEAZA MEDICI STOMATOLOGI/DENTISTI PENTRU MAREA BRITANIE
In calitatea sa de Agentie de Recrutare de varf din UE, IMS Recruitment are, in prezent, multiple posibilitati de plasare a medicilor stomatologi/dentistilor in cadrul unitatilor stomatologice de frunte din Marea Britanie. IMS demareaza procesul de recrutare pentru candidatii din Romania inainte de accederea in UE pentru ca in momentul imediat urmator aderarii la UE candidatii selectati sa poata sa-si ia in primire posturile din tarile UE.

BENEFICII OFERITE

¿ Interviuri in Romania
¿ Salarii competitive (75,000 Euro + pe an)
¿ Asistenta la inregistrarea GDC
¿ Pachete atractive la instalarea la post
¿ Locuri de munca in intregul regat Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord
¿ Cabinete stomatologice moderne
¿ Oportunitati de specializare profesionala
¿ Programe de instruire comprehensive
Conditie de preselectie: Cunoastere buna a limbii engleze (conversational si limbaj de specialitate)
Candidatii trebuie sa posede diploma de licenta in stomatologie si sa fi lucrat cel putin doi ani intr-un cabinet stomatologic.
IMS Recruitment va participa la DENTA Bucuresti in 21,22 noiembrie 2006 !!!
IMS nu percepe nici o taxa pentru serviciile prestate .

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane