MAREA BRITANIE - INFIRMIER IN CLINICI MEDICALE PRIVATE - URGENT!!!!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi vacante: Locuri de munca disponibile pe toata perioada anului, in clinici private, pe tot teritoriul Marii Britanii pentru: persoane necalificate ca si personal auxiliar medical, asistente medicale, ingrijitori, ajutori la bucatarie, personal curatenie, etc;

Descriere job: asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave, efectuarea curateniei in clinica, ajutarea la diverse activitati la bucatarie sau cantina si orice alte sarcini cerute de catre angajator;

De asemenea, sunt acceptate si cuplurile care vor sa plece impreuna.

CERINTE

Conditii de participare:

- nu este necesara nici un fel de experienta;
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- cunostiinte de lb. engleza la nivel minim de conversatie;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire, permis de munca, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare in maxim 2-3 saptamani;
- asigurare medicala platita de angajator;
- agentia se ocupa de toate formalitatile necesare pt: permis de munca, cont bancar in UK, cazare, etc;
- ore suplimentare platite, in caz ca doriti sa faceti ore suplimentare;
- agentia va asista candidatii in gasirea celei mai apropiate unitati de cazare fata de locul de munca.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare programe de schimb cultural si joburi in cele mai diverse domenii de activitate si tari.