Macelati UK

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Salarizare incepand de la £7,98/h iar aceasta poate urca pana la £13/h in functie de pozitia ocupata
•Echipamentul este asigurat de angajator ,
(toate noi)
•Ore suplimentare platite
(in unele cazuri se lucreaza si sambata)
•Echipa profesionista de consultanta,
•Cazare asigurata contra cost , cca £60/saptamana
•Transportul pana la abator se face cu masina ,
(de cele mai multe ori ,inclus in pretul chiriei)
•Asigurare medicala+concediu de odihna ,platit integral,
•Contractul este pe perioada nedeterminata ,
•Fiecare candidat va primii oferta de lucru , in original , in romania,
•Sau poate alege sa semneze contractul la sosire in uk

CERINTE

•Minim 2 ani experienta pe fiecare dintre posturile oferite
•Engleza la nivel cel putin Incepator , se considera un avantaj
•Posibilitatea de a sustine proba cutitului in UK in cel mai scurt timp de la aplicare
•Fiecare candidat este rugat sa isi asigure un minim de £200 pentru cheltuielile ce urmeaza in urma sosirii dvs in UK (Mancare, autobus ,Chirie) Mancarea si Transportul nu sunt incluse in oferta

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate