Locuri de munca in Marea Britanie

OneforOne

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu se solicita experienta pentru niciun post din orice domeniu.Instuctajul si calificarea se vor face la locul de munca.

CERINTE

Contractele oferite de agentia noastra,OneforOne Ltd, sunt pe o perioada determinata de timp.
Va punem la dispozitie trei tipuri de contracte din punct de vedere al duratei de timp:contracte pe 3 luni,contracte pe 4 luni si contracte pe 6 luni.

BENEFICII OFERITE

Va punem la dispozitie urmatoarele locuri de munca

1.Domeniul Constructlor(Barbati,varsta intre 18-45 ani):
-1.1 Labourers(Muncitori)
-1.2 Plumbers(Instalatori)
-1.3 Painters(Zugravi)

2.Domeniul Hotelier(Barbati si Femei,varsta intre 18-35 ani):
-2.1 Waiters(Ospatari)
-2.2 Chambermaid(Cameriste)
-2.3 Staff kitchen(Personal Bucatarie)

3.Domeniul Agricultura (Barbati si Femei,varsta 18-50 ani):
-3.1 Worker in agriculture(Lucrator in Agricultura)
-3.2 Production Operator(Operator de Productie)

4.Domeniul de Ambalare sau Prelucrare(Femei,varsta 18-45 ani):
-4.1 Sort Operator(Operator Sortare)
-4.2 Packaging Operator(Operator Ambalare)

Pentru inscrieri:sms la 00447570529882 cu numele,prenumele ,data nasterii si locul de munca dorit.
Program: 12:00 - 18:00 de luni pana vineri.

Agentia noastra,OneforOne Ltd, este o agentie de mediere a angajarilor pentru piata muncii din Marea Britanie(Anglia,Scotia,Tara Galior si Irlanda de Nord).