Locuri de munca in Marea Britanie

Easy Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam:
- Barbati si femei pentru a lucra ca si support workers;
- Femei pentru a lucra in azile;
- Femei pentru a lucra ca si live-in;
- Femei si cupluri pentru a lucra ca si domiciliary carers.
Companiile din Marea Britanie ofera:
- Contract de munca full time;
- Salarizare motivanta :
• Incepand de la 7,5 GBP/ h pentru support workers;
• Incepand de la 7,20/h pentru azile (poate creste in functie de experienta);
• Incepand de la 500 GBP/ saptamana pentru live-in;
• Incepand de la 7,25 GBP/h pe domiciliary carers (TRAVEL TIME PAID).
- concediu platit 28 de zile pe an;
- Cazare contra cost ( aproximativ 300-400 GBP/luna in functie de locatie);
- Asigurare de viata si asigurare in caz de accident;
- Asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar;
- Training de specialitate GRATUIT;
- Posibilitatea de avansare in cadrul companiei;

NU PERCEPEM COMISIOANE SAU ALTE TAXE!!!

Posturi in toate zonele din Marea Britanie

CERINTE

- o atitudine pozitiva;
- personalitate comunicativa si dinamica;
- sa ai multa rabdare, sa fii amabil si intelegator;
- limba engleza nivel mediu, se accepta si nivel incepator ;
- experienta profesionala este un avantaj;
- carnet de conducere categoria B ( doar cei care aplica pentru domiciliary ).

Societatea noastra ofera asisenta si ajutor celor care sunt in cautarea unei cariere in Marea Britanie.
De ce sa alegi sa lucrezi cu noi ?
- pentru ca in anii de activitate am dezvoltat o retea vasta de colaborari cu companii din Marea Britanie si avem acces la posturi din diverse sectoare de activitate;
- datorita experientei pe care o avem in domeniu recrutarii , putem identifica mai bine job-ul ce i se potriveste fiecarui candidat in functie de aptitudinile si experienta pe care le are
- procesul de cautare si selectare a job-ului va fi mult mai rapid si eficient pentru candidati ,deoarece cunostem foarte bine cererile angajatorilor si legaturile pe care le avem cu acestia vor grabi procesul de angajare
- veti primi de la noi toate documentele necesare calatoriei si contactului de angajare
- veti fi asistati si in Anglia la obtinerea cardului bancar si a numarului de asigurare

Cu noi cautarea unui loc de munca in Anglia va fi mult mai usor si mai rapid pentru dumneavoastra