Locuri de munca \"Care Assistant\" in Anglia

Eden Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal, (barbati si femei), pentru postul de Care Assistant - ANGLIA. Se cere cunoasterea limbii engleze DE LA nivel mediu, studiile superioare sau experienta de asistent medical prezinta avantaj. Salar, 1500 lire/luna.
Va rugam sa trimiteti cv-ul in limba engleza cu poza, pe adresa: contact@job-eu.net
Pentru detalii privind posturile oferite si pentru inscriere (gratuita) va rugam accesati site-ul nostru : www.job-eu.net
Telefon : 0728 563014, 0720 401945.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salariu 1000-1200 lire sterline, masina de serviciu, cazare de la caz la caz.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare personal si intermediere locuri de munca