Ingrijitori/Asistenti medicali pentru azile private si spitale din Marea Britanie

ProPlacing LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal cu si fara experienta (ingrijitori/asistenti medicali) pentru ingrijire batrani si persoane cu dizabilitati in azile private si spitale din Marea Britanie.
Angajatorii ofera salariu de la 6.15 - 9.50 lire pe ora pentru ingrijitori si de la 9.50-13 lire pe ora pentru asistenti medicali(salariile variaza in functie de experienta si cunostintele de limba engleza pe care le poseda candidatul). Se ofera cazare si masa. Se lucreaza cel putin 35 de ore pe săptămână şi dacă doriţi aveţi posibilitatea la ore suplimentare.

CERINTE

Se cauta persoane dinamice, profesioniste si dornice sa munceasca si sa ofere cele mai bune servicii de ingrijire.
Desi experienta in domeniu nu este absolut necesara, candidatii care au experienta ca si asistenti medicali/ingrijitori poseda un avantaj in procesul de recrutare.De asemenea, candidatii care au un nivel avansat de limba engleza, au un avantaj fata de ceilalti. Varsta preferata pentru candidati este intre 18-35, de sex feminin.
Nivelul limbii engleze- minim de conversatie.
Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita un CV + poza recenta pe adresa proplacing@ymail.com pentru un raspuns cat mai rapid.

BENEFICII OFERITE

- salarii competitive intre 6.15-13 lire/ora in functie de experienta si calificare dupa caz,
- posibilitatea de a lucra 35 - 72 ore/saptamana + ore suplimentare,
- plecari in maxim 2 saptamani de la trecerea interviului cu angajatorul,
- cazare pe tot parcursul programului,
- asistenta in obtinerea tuturor actelor necesare pentru a lucra legal in Marea Britanie (yellow card, blue card),
- obtinerea unei calificari in domeniul Sanatatii si Asistentei Sociale dupa 1 an de zile, daca candidatul doreste.

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca cu sediul central in Londra.