Ingrijitoare batrani la domiciliu

Human Voice SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca ingrijitor la domiciliu vei avea urmatoarele responsabilitati in relatie cu persoana varstnica pe care o vei avea in grija:
- asigurarea unei vieti sociale active;
- acordarea suportului in ceea ce priveste aspectele legate de igiena personala si supravegherea indeplinirii conditiilor igienico-sanitare;
- acordarea suportului in toate aspectele legate de diferite sarcini casnice.

CERINTE

Rolul de ingrijitor la domiciliu va aduce si provocari dar si recompense, de aceea avem nevoie de persoane responsabile, mature, rabdatoare si adaptabile in situatii delicate. Avem nevoie ca tu ca ai cunostinte medii - conversational de limba engleza si sa detii carnet de conducere categoria B.

In ceea ce priveste experienta, daca ai o minima experienta in ingrjirea la domiciliu cu persoane din familie sau straini sau esti absolvent al unei institutii cu profil medical la orice nivel, pentru noi este indeajuns.

BENEFICII OFERITE

- in primele 12 saptamani (perioada de proba) vei castiga un salariu brut de 8.15 GBP / ora / zi lucratoare si 9.20 GBP / ora / zi de weekend;
- dupa finalizarea perioadei de proba, castigul tau se va modifica astfel: 8.35 GBP / ora / zi lucratoare si 9.63 GBP / ora / zi de weekend;
- iti asiguram un numar de minimum 48 de ore / saptamana ceea ce va aduce venitul tau lunar la un nivel mediu de 1700 GBP / luna, acesta putand fi modificat in sens crescator in functie de numarul de vizite efectuate, numar stabilit impreuna cu angajatorul; se lucreaza ture de zi / noapte / weekend respectandu-se perioade de repaos conform normelor locale;
- iti vom deconta in intregime combustibilul;
- iti vom acorda asigurare medicala dupa perioada de proba;
- iti vom asigura trainingul;
- iti vom asigura transportul de la aeroport la punctul de cazare;
- vom identifica pentru tine o locuinta si masina pe care ti le vm pune la dispozitie, urmand a se stabili un plan de rambursare a costurilor, confortabil pentru tine; cazarea se face in camere individuale - 1 persoana in camera;
- iti vom asigura pe costurile noastre 2 sedinte de condus impreuna cu o persoana autorizata pentru ca tu sa te simt confortabil pe strazile din UK;
- iti vm acorda un avans din salariu pentru acoperirea costurilor cotidiene pana la momentul primirii salariului initial;
- semnarea contractului de munca va fi direct cu angajatorul din Anglia;
- compania Human Voice va asigura suport pe toata perioada procesului de recrutare si chiar si dupa angajarea efectiva - fara perceperea unui comision.

Suntem companie de servicii de resurse umane, cu sediul in Bucuresti infiintata in anul 2014 din dorinta de a aduce un zambet pe buze persoanelor care au un vis ... acela de a pleca sa munceasca in strainatate in conditii decente si intr-o echipa profesionista.