Inginer Constructii Civile, Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salariu BRUT : de la 160 Lire Sterline la 200 Lire Sterline pe zi

Ce oferă Angajatorul :
◾Perioada contractului: nedeterminata
◾Se lucreaza 55 de ore pe săptămâna,
◾Asigurări sociale,
◾Asigurări medicale,
◾Cazare : asistenta în găsirea locuinței
◾Posibilitatea de relocare cu familia.
◾ Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
◾Ore suplimentare ,
◾Concediu plătit,
◾Mașina de serviciu

CERINTE

Diploma de Inginer Construcții Civile
◾Experienta de Inginer Construcții Civile cel putin 5 ani
◾Capacitatea de a efectua:

-Proiectarea temporară și permanentă a lucrărilor

-Executați setarea și supravegherea la fața locului.
– Asigurarea controlului QC pe site
– Experienta in lucrări de dezvoltare a site-urilor, gestionarea site-ului și proceduri de asigurare a calității.
– Experienta anterioara in Marea Britanie și / sau Londra constituie un avantaj distinct.
◾Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal