Inscriere Targ de Joburi INFIRMIERE SI ASISTENTE MEDICALE U.K

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

PFA (Persoana Fizica Autorizata), in colaborare cu agentii de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate, Selectam URGENT infirmiere si asistente medicale, pentru TARGUL DE JOBURI din data de 24-25 noiembrie, cu experineta in domeniu, pe tot teritoriul Britanic, in azile de batrani vorbitoare de limba engleza la nivel mediu/conversational.
Mobilizare imediata

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/conversational, absolut obligatoriu.
- fara atecedente penale, cu cazier judiciar curat
- persoane foarte serioase, dornice de munca in strainatate si de a pleca rapid.
- Pentru Asistente medicale se cere obligatoriu experienta de minim 2 ani in domeniu

Asteptam CV-urile dumneavoastra pentru inscrerea la Targ. Vei avea posibilitatea sa discuti direct, fata in fata, cu angajatorii si sa semnezi pe loc cu ei un contract de munca

BENEFICII OFERITE

- Procedura de angajare va fi prin Self Employed, pentru cetatenii de pe teritoriul Romaniai, statut ce ofera atat drept de munca legal cat si facilitati fiscale la plata taxelor catre autoritatile din Marea Britanie.
- Contract pe un an de zile cu posibilitate de prelungire
- Salarizarea: 6,50 lire/ora pt infirmiera si 9-10 lire/ora pt asistente medicale.
- Program de lucru:6-14 ore/zi

DESCRIEREA FIRMEI

Selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate