HOTEL din UK selecteaza BARMAN/BARMANITA

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

HOTEL din ANGLIA - Lifton (Devon) selecteaza URGENT BARMAN/BARMANITA cu experienta!!!

Principalele responsabilitati:
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- servirea clientilor;
- preparea/servirea diverselor bauturi alcoolice/nealcoolice existente in meniu;
- servirea la masa a meniului comandat precum si a bauturilor;
- primirea clientilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
- experienta in domeniu (experienta de barman, dornic(a) sa si serveasca cand este cazul );
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal pe minim 12 luni;
- cazare oferita in cadrul hotelului la numai 30 lire/saptamana (include toate utilitatile)
- salariul in functie de profilul si de experienta candidatului;
- mesele vor fi oferite in timpul orelor de lucru;
- tips-urile sunt impartite intre toti angajatii indiferent de postul ocupat;
- oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul Grupului de restaurante;
- un salariu competitiv si un pachet de stimulare excelent.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 GBP - Comision de mediere;
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.