FARA COMISION! Tehnicieni instalatii termico sanitare

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEP COMISIOANE DE MEDIERE PENTRU ACEST PROGRAM DE MUNCA.

DESCRIERE:
URGENT! FARA COMISION! 3 Tehnicieni instalatii termico sanitare in UK.

Principala activitate va fi montarea sistemelor de incalzire pe PELETI.

Pentru asta tehnicienii trebuie sa fie implicati in urmatoarele activitati:
- vizitarea spatiilor de asamblare si montare a sistemelor;
- montaj de: calorifere aeroterme tevi fitinguri si a CENTRALELOR;
- remedieri si decizii in reparatia produselor ce au o functionare defectuasa;
- explicarea clientilor ceea ce se executa pe perioada lucrarii si a le cere acceptul pentru a executa anumite lucrari;
- sa fie capabili de a cara si descarca materiale ce vor fi folosite in executia lucrarii.

CERINTE

CERINTE:
- carnet conducere categoria B (1 din 3 se accepta fara permis);
ALTE OBSERVATII:
- disponibilitatea de a lucra ore suplimentare;
- conducerea autovehicolelor pe distante scurte, medii sau lungi;
- trebuie sa cunoasca sistemul de functionare hidraulica a sistemelor de incalzire;
EXPERIENTA NECESARA:
- MINIM 1 AN in instalatii sanitare;
- MINIM 1 AN in intretinere (service);
- MINIM 1 AN in montarea centralelor pe peleti si lemn.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal pe minim 12 luni;
- 7 GBP/ora (se castiga intre 1200 - 1800 GBP/luna in functie de orele lucrate);
- minim 40 ore/saptamana;
- 5-6 zile/saptamana;
- se ofera cazare (chiria se deduce din castig);
- inceperea muncii imediate.

COSTURI PROGRAM:

Pentru a putea sa incepi munca legal in domeniul instalatiilor, trebuie sa parcurgi urmatorii pasi si sa achiti urmatoarele tarife:

A) Taxele catre agentia noastra:
- Taxa de procesare a dosarului : 500 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.
- Taxa de mediere: NU SE PERCEPE NICIO TAXA DE MEDIERE - COST 0.

B) Biletul de avion din Romania in ANGLIA se plateste de catre candidat.

C) Alte costuri suportate de candidat:
- Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

VA DORIM MULT SUCCES!

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .