Euroforce angajeaza personal in Anglia

Euroforce

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euroforce angajeaza personal cu experienta in domeniile:

• Mobilier:

-Tapiteri
-Asamblatori schelet canapele
-Cusatoare/ operatoare la masina de cusut
-croitori/croitorese
-vopsitori mobila
-operatori cusut margini saltele
-tesatoare
-cusatoare tricotaje

• Automotive (cu limba engleza la nivel mediu)
-Soferi categoria B si C+E
-Vopsitori
-Tinichigii
-Tapiteri
-Preparatori
-Vulcanizatori
-Sudori auto (MIG-MAG-TIG)
-Asamblatori
-Electricieni

CERINTE

Experienta minim 2-3 ani intr-o fabrica (de mobila) sau intr-un service/reprezentanta auto (pentru vopsitori auto, tinichigii, mecanici etc- se cere limba engleza la nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• Salariul dupa plata taxelor : £1. 200 - £2. 400/luna
• Compania ofera seriozitate ocupandu-se de candidati de la momentul sosirii in Marea Britanie
• Va oferim sprijin in gasirea unui loc de cazare
• Va oferim sprijin in deschiderea unui cont bancar
• Programare NINo.

Suntem o companie internationala dinamica si progresiva de consultanta si de recrutare. Ne concentrăm pe imbinarea celor mai bune talente din Europa cu oportunități de angajare de prima clasă din Marea Britanie.