cuplu AuPair in Anglia - incepere imediata

SC TRAVELOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din Anglia are nevoie URGENT de CUPLU (baiat si fata) ca babysitter/aupair.
Conditii ELIMINATORII (va rugam nu aplicati daca nu le indepliniti):
- varsta 22-27 ani
- necasatoriti
- limba engleza la nivel conversational

Se ofera cazare si masa gratuit, plus remuneratie de 70 lire (fata) si 150 (baiatul) pe saptamana.
Fata va avea grija de cei 2 copii, iar baiatul va ajuta la treburile gospodaresti si afacerea familiei (organizare evenimente).

ITrebuie sa fiti disponibili IMEDIAT.

Mai multe detalii la www.travellot.ro

Inscrie-te acum gratuit!

detalii la travellot aupair programs romania

CERINTE

- varsta minim 22 ani, maxim 27 ani;
- necasatoriti, fara copii;
- diploma de bacalaureat;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- cazier curat;
- se lucreaza in weekend, zilele libere vor fi in timpul saptamanii

ATENTIE: Trebuie intocmit un dosar cu urmatoarele acte:
- formular inscriere
- 2 referinte
- cazier
- adeverinta medicala
(aceste documente trebuie furnizate de amandoi aplicantii)

DOAR DOSARELE COMPLETE VOR FI LUATE IN CONSIDERARE!

Lista documentelor se gaseste si la http://www.travellot.ro/aupair/documente/

Inscrierea este GRATUITA!

BENEFICII OFERITE

cazare si masa gratuite
cursuri de limba engleza
vacante cu familia
70 lire/saptamana - fata
150 lire/saptamana - baiatul

APLICA ACUM!!!

Ne poti suna pentru detalii la 0744768147 (luni~vineri 9-16), sau scrie pe email la travellot (at) gmail (dot) com

TRAVELLOT (www.travellot.ro) este o agentie romaneasca de plasare tineri in cadrul unor programe de schimb cultural. Prezenti online inca din 2003, am deschis drumuri, fiind primul serviciu de plasare aupair online (Free Aupairs Romania), inspirand multe agentii. Colaborarea cu numeroase agentii din Anglia, Germania, Franta, Suedia si America garanteaza o varietate de oferte din care poti alege si plasare imediata. Poti afla mai multe despre noi la www.travellot.ro