Companie de constructii selecteaza ZIDARI/MUNCITORI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

DESCRIERE:
URGENT! Selectam 21 de ZIDARI/MUNCITORI pentru o companie de CONSTRUCTII din UK - Milton keynes.

Persoanele selectate vor trebui sa construiasca apartamente, blocuri, case, etc.

CERINTE

CERINTE:

- experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani;
- cunoasterea limbi engleze la nivel minim conversational;
- persoana selectata trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare, sa fie un bun executant si sa fie intr-o forma fizica buna;
- se cere seriozitate.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal pe minim 6 luni;
- castig: 12,00 - 12,50 GBP/ora (in functie de experienta);
- program de lucru: 8 ore/zi, 5-6 zile/saptamana;
- plecare URGENTA.

COSTUL PROGRAMULUI:

- 550 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- NU SE PERCEPE COMISION la semnarea ofertei de munca;
- 375 GBP - comision ce se achita in 45 de zile de la plecarea in UK;
- Biletul de avion.