Cleaners fara taxe de mediere

EXTERNJOB

28-06-2015 | EXPIRA LA 28-07-2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului

intre 7.75 si 10.02 lire sterline pe ora pentru cei mai performanti, calificati in curatarea carpetelor, curatare sub presiune, curatarea cuptoarelor, in timpul probei de 13 saptamani salariul va fi minim pe economie, adica 6.50 lire per ora

Ei trebuie sa fie pregatiti sa lucreze un minim de 48 de ore pe saptamana, sa se deplaseze la site-uri zi de zi, chiar si in week-end, iar dupa 4 saptmani primiti 2 zile libere, dar nu inainte.

Angjatii vor fi trimisi peste tot in Marea Britanie pentru a finaliza o lucrare de curatenie pentru case si birouri , aceasta va include curatenie sub presiune, curatenie generala , carpete, curatarea cuptoarelor ( echipele care curata covoare si sub presiune vor fi instrui?i pe deplin)


CERINTE

- Un nivel bun de limba engleza , atat scris si vorbit , aceasta se datoreaza faptului ca listele noastre de verificare sunt in limba engleza , iar clientii vor vorbi numai in limba engleza

- minim 25 ani sunt pentru scopuri de asigurare.

Solicitatii trebuie sa detina un permis de conducere UE, de preferat sa detina propria masina, daca au nevoie de o masina costa � 52 saptamanal pentru utilizarea unui automobil nou ( Vauxhall Corsa sau similar pentru autoturisme , si Fiat Doblo / Vauxhall Cargo utilitare )

Solicitantii trebuie sa aiba un telefon mobil ca sa poata fi contactati. Apelul de lucru poate fi inversat.- Un nivel bun de limba engleza , atat scris si vorbit , aceasta se datoreaza faptului ca listele noastre de verificare sunt in limba engleza , iar clientii vor vorbi numai in limba engleza

- minim 25 ani sunt pentru scopuri de asigurare.

Solicitatii trebuie sa detina un permis de conducere UE, de preferat sa detina propria masina, daca au nevoie de o masina costa 52 lire sterline saptamanal pentru utilizarea unui automobil nou ( Vauxhall Corsa sau similar pentru autoturisme , si Fiat Doblo / Vauxhall Cargo utilitare )

Solicitantii trebuie sa aiba un telefon mobil ca sa poata fi contactati. Apelul de lucru poate fi inversat.


BENEFICII OFERITE

se ofera uniforme , PPE , incaltaminte de protectie , GPS, training, noi echipamente de curatare , noi materiale de curatat .

Accesul la un Vehicul gratuit

Plata lunara, dar dupa 13 saptamani plata saptamanala dupa ce devine angajat permanent


DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.