Care assistants (infirmieri) in Marea Britanie (fara comisioane avans!)

But-Alina-Maria PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele care lucreaza pe aceasta meserie imbunatatesc viata persoanelor vulnerabile, aflate in imposibilitatea de a se ingriji si descurca singure. Se lucreaza in centre specializare pentru aceste activitati sau chiar la oameni acasa. Pacientii pot fi: copii, varstnici, bolnavi fara familie, bolnavi cu familii foarte ocupate, etc. Activitatea ingrijitorului presupune: administrarea medicamentelor prescrise de medic, ajutarea la cumparaturi, ajutarea la unele treburi prin casa, asistenta personala a bolnavului, etc. Insusiri foarte apreciate si necesare pentru aceasta meserie sint: atentia la detalii, sensibilitate pentru persoane aflate in necesitate, capacitatea de ascultare si de comunicare, rabdare, persoana grijulie. Unele companii cer detinerea carnetului de conducere sau a altor limbi straine pe langa engleza.
Locatie: Centrele de ingrijire, Casele de ingrijire medicala sau Companii de ingrijire la domiciliu din Marea Britanie in orasele Bristol, Cambridge, Devon sau Londra.

CERINTE

Pentru a beneficia de aceasta oferta candidatul trebuie sa aiba un profil completat in baza noastra de date din care sa reiasa urmatoarele:
-experienta in infirmerie, ingrijire persoane adulte si varstnice;
-limba engleza la nivel cel putin conversational;
-o a doua limba nu este necesara dar constituie un avantaj;
-se prefera femei insa pot aplica si barbatii daca au experienta si abilitati potrivite pentru astfel de activitati;
-varsta cuprinsa intre 25 si 45 de ani, intervalul de varsta poate fi putin depasit in cazul in care persoana demonstreaza abilitati deosebite dar nu mai mult sau mai putin de 20-50 ani;
-calificarea in domeniu nu este necesara insa detinerea unei diplome sau a unei calificari poate constitui un avantaj
-carnetul de conducere nu este necesar insa detinerea lui poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul: 6.00-6.80 lire/ora - tura de zi si 7.00-8.00 lire/ora - tura de noapte. Dupa o anumita perioada de munca salariul se poate renegocia direct cu angajatorul !
Orar de lucru: 37,5 - 40 ore/saptamana, aproximativ 10-12 ore/un schimb
Cazarea se asigura contra cost: 65-70 lire pe saptamana.
Masa este asigurata de angajator in timpul programului de lucru, iar in rest se poate gati la cazare in cuantulul a 50-100 lire pe luna, depinzand de stilul de viata a fiecaruia.

Mai multe detalii despre aceasta oferta, copiati in browser urmatorul link:

Asiguram plecari imediate celor interesati de acest plasament. Pentru a aplica GRATUIT la oferta curenta, copiati in browser urmatorul link:

De asemenea puteti trimite mesajele d-voastra si pe adresa medical@workexperience.ro

Selectie si plasare forta de munca in strainanate | Domeniul Medical