Cameriste pentru Hoteluri de 3-4* UK (Londra)!!!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt scoase la concurs 20 de locuri vacante doar pentru doamne pentru urmatorul post : HOUSEKEEPERS.

In cadrul acestei pozitii se va lucra in departamentul de curatenie al hotelului, este foarte important ca doamna / domnisoara care doreste sa participle la aceasta preselectie sa fie muncitoare si sa reuseasca sa faca curatenie in minimum 3 camere intr-o ora.

CERINTE

Sunteti candidata ideala daca:
1. Sunteti o doamna sau domnisoara, cu varsta cuprinsa intre 20-50 ani (cu cat candidatii sunt mai tineri cu atat rezista mai usor la efortul fizic)
2. Va doriti sa lucrati in domeniul hotelier, in mod legal in Marea Britanie.
3. Cunoasteti limba engleza la nivel conversational.
4. Aveti experienta in domeniul turismului, de preferat pe pozitia de Housekeeper.
5. Nu aveti experienta in domeniul turismului, insa aveti convingerea ca puteti sa faceti curatenie in minimum 3 camere intr-o ora.
6. Sunteti o persoana prietenoasa si devotatata in munca sa.

BENEFICII OFERITE

Candidatilor care trec cu succes de interviul final li se ofera:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire, permis de munca, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare in maxim 2-8 saptamani de la depunerea dosarului;
- asigurare medicala platita de angajator;
- castig garantat si posibilitatea unui castig suplimentar, in functie de numarul de camere curatate/ora;
- asistenta in gasirea celei mai apropiate unitati de cazare fata de locul de munca.
- obtinerea unei calificari in domeniul turistic;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul turismului;
- dupa incheierea unui an de munca in acest domeniu, aveti dreptul sa obtineti accesul liber pe piata muncii din Marea Britanie in orice domeniu; agentia noastra va poate asista ulterior pentru aceasta optiune.

Grabiti-va sa va programati pentru preselectie, locurile sunt limitate!
Daca vrei sa lucrezi in Marea Britanie in domeniul hotelier, acest program iti da posibilitate sa incepi munca legal in UK, cu plecare in 2-8 saptamani de la momentul depunerii dosarului in mod complet si daca ai trecut cu succes de interviul final ce se va manifesta in cadrul targului nostru.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.