Cameriste Marea Britanie

Accolade Group Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul se adreseaza persoanelor care au implinit 18 ani si care doresc sa lucreze intre 6-12 luni in Marea Britanie in domeniul turismului.
Programul se desfasoara pe tot parcursul anului,pe tot teritoriul Marii Britanii.
Aplicantii trebuie sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu,experienta in domeniul turismului nu este obligatorie dar constituie un avantaj.
Aplicantii vor fi plasati in cadrul programului in diverse locatii din Marea Britanie,vor lucra in hoteluri,restaurante etc 40 ore pe saptamana,primind 5,52 £ /ora Cazarea va fi asigurate contra cost-aprox.40-70 £/sapt,angajatorul asigurao/doua mese pe zi gratuit.Taxele si impozitele retinute din salariu se pot recupera la intoarcerea in tara.
Pe baza contractului inregistrat de angajator se vor obtine actele de Self-Employed,pe baza carora aplicantul isi declara singur venitul si poate avea mai multe locuri de munca.
Cele mai mici taxe

CERINTE

-varsta peste 18 ani
-limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

5,52 £/ora x 40 ore /sapt = aprox.880 £/luna (fara orele suplimentare,bacsis etc)
Angajatorul ofera posibilitatea orelor suplimentare,care vor fi platite corespunzator.

DESCRIEREA FIRMEI

Cele mai bune oferte!