Bucatari si Ajutori Bucatari la restaurante de prestigiu din UK

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Restaurante de renume din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari de toate nivelele, cu experienta !!!!

CERINTE

CERINTE JOB:

- experienta de cel putin 1 an;
- limba engleza la nivel mediu sau bun;
- sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta);

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- Contract legal. Prima perioada e de 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Castiguri excelente: 1200 - 2500 GBP / luna;
- Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de restaurant, insa platita de candidat. Cheltuielile pentru cazare, inclusiv utilitati (apa, gaze, electricitate, gunoi etc.) se ridica la aproximativ 200-250 Lire/ luna in functie de locatie. Plata chiriei se face saptamanal sau lunar, in functie de data primirii castigului. Cazarea se face in camere individuale sau duble (doua persoane in camera ) in apropierea locului de munca;
- Mesele dvs. vor fi oferite GRATUIT în timpul orelor de program;
- Oportunitatea de a dezvolta cariera in cadrul Grupului de restaurante;
- Restaurantele sunt de TOP si sunt situate pe tot teritoriul ANGLIEI, dar cu preponderenta in Londra si imprejurimile Londrei, iar repartizarea bucatarilor se face in functie de cunostiintele si experientele culinare ale candidatilor.
- Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei;
- Remunerare foarte buna şi un pachet de stimulare excelent;
- Formare continua si plan de cariera;
- Pregatire la locul de munca;

COSTURILE PROGRAMULUI:

- 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 GBP comision de mediere (se achita de catre candidatii acceptati de catre agentia noastra, in urma interviului de preselectie, la momentul semnarii contractului de mediere);
- Biletul de avion (200-250 euro).

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:
Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
fax: 0268-326136
Email: info@bancadejoburi.ro
Website: www.bancadejoburi.ro

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .