Bucatari, Ospatari, receptioner etc. / Hotel, Restaurant, Pub / Marea Britanie

Coroli

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatar, bucatar, cameriste, receptioner, hostess, etc pt. Hotel, Restaurant, Pub in Marea Britanie.

Programul este destinat celor care doresc sa-si faca o viata mai buna.

Puteti avea un loc de munca foarte bun si sigur, in Marea Britanie si o cariera internationala in acest domeniul.
Nu aveti nici un fel de riscuri, veti vorbi personal cu angajatorul si il puteti verifica personal inainte de a pleca.
Contracte de munca individuale pe perioada nedeterminata incepand cu un an.

Programul este destinat celor care doresc sa lucreze in domeniul Hotel, Restaurant, Pub in Marea Britanie.
Este un program de munca cu scolarizare / calificare la locul de munca. (NVQ traning course). Practic este singura varianta legala de a lucra in UK primele 12 luni. Dupa 12 luni puteti aplica la BLUE CARD, iar contractul de munca se poate prelungi pe o perioada nedeterminata.
Fiind un program de scolarizare la locul de munca aveti posibilitatea sa si lucrati norma intreaga, in plus sa obtineti si o calificare profesionala in UK.
Avantajul extraordinar este ca obtineti o calificare profesionala NVQ in UK.
In urma acestei calificari profesionale se pot obtine mariri de salar, o cariera in acest domeniu, o durata de adaptare si integrare mai rapida, o viata mai buna, si alte avantaje.

Avantaje:
- O Viata Mai Buna.
- Sa faceti in continuare cursuri de calificare.
- Sa aveti o cariera solida.
- In acelasi timp sa economisiti sume substantiale de bani.
- Un loc de munca stabil + O calificare superioara obtinuta in UK.

Compania noastra este gata sa va ajute Pentru o Viata Mai Buna, nu ezitati sa ne contactati.

CERINTE

- Persoane care doresc sa-si faca o cariera internationala in acest domeniu.
- Experienta minima 6 - 12 luni. Ideea este ca fiecare aplicant sa aiba un nivel bun de experienta in domeniu.
- Limba engleza la nivel bun conversational.
- CV - sa contina o poza draguta - o poza de la locul de munca ajuta.
Daca sunteti interesat de acest loc de munca va rugam sa ne contactati.
In urma CV-ului ve-ti fi programat la interviu.
Dupa interviul cu angajatorul, acesta va emite oferta de munca pt. dvs.
Va rugam sa ne contactati perntu orice informatii suplimentare.
AI CEA MAI BUNA SANSA DACA NE CONTACTEZI CAT MAI REPEDE.

Compania noastra este gata sa va ajute Pentru o Viata Mai Buna

Infiintata in anul 1994, Coroli Impex S.R.L este situata in Cluj Napoca, judetul Cluj.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. Angajatilor nostri li se asigura conditii optime de promovare in cadrul firmei.

Am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii produselor noastre.

Cunoasterea problemelor clientilor nostri, ajuta compania Coroli sa isi perfectioneze produsele si sa le adapteze mereu la cerintele pietei.

Compania noastra este gata sa va ajute, nu ezitati sa ne contactati. www.coroli.ro