BUCATARI in MAREA BRITANIE

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bucatari cu experienta minim 3 ani, pentru hotel-restaurant Marea Britanie.
Salarizare 14000 lire sterline/an, contract 1 an de zile cu posibilitate prelungire.
Jobul este foarte urgent, cu plecari in cateva zile.
Transportul este suportat de catre persoana care merge la lucru. Cu avionul, in jur la 120 euro.

Va rugam sa aplicati numai persoane cu experienta in acest domeniu-de bucatar si care sunt eligibile de a achita costurile catre compania noastra, inainte de plecare.
Costuri: - taxa de procesare a dosarului 600 lei+TVA=714 LEI (se achita numai dupa sustinerea interviului si acceptarea la job, inainte de plecare)
- cost program 550 euro (se achita numai dupa sustinerea interviului si acceptarea la job, inainte de plecare).

ec. AURA BUTIURCA,
Director General -Global Recruting,
Administrator - Departament IT JOB Global Recruting.
Firma acreditata de ITM Mures
prin Dovada nr. 32/2007
CUI: RO19075845
J26/1543/2006
Sediul Central :
Adresa : Strada Mihai Viteazul Nr.10/2 Targu Mures, jud.Mures
(langa Univ. Petru Maior si Liceul Papiu)
Mobile Phone : 0040-740.368.331
Phone : 0040-365.424.408
Fax : 0040-365.424.409
mail: office@eurozone-jobs.com
mail : office1@global-recruting.com
mail : office@global-recruting.com
Web: http://www.eurozone-jobs.com targetat pentru zona Europa
Web : http://www.global-recruting.com targetat pentru toate statele lumii
Ambele site-uri apartin firmei GLOBAL RECRUTING

Program de Lucru cu publicul :
Luni - Vineri : 10.00 – 18.00
Va rugam sa ne contactati NUMAI in timpul orelor de program!
Sambata- Inchis. Birou deschis numai in caz de urgente.

CERINTE

- bucatari cu experienta in bucataria internationala
- limba engleza conversational (este obligatorie)
- apt de munca din punct de vedere medical
- cazier judiciar foarte curat

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de obtinere a rezidentei, dupa 1 an de lucru.
- posibilitate de aducere a familiei, cu timpul.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.