Bucatari / Head Chef / Sous Chef / Pastry Chef / Commis Chef / Kitchen Assistant

Ancer Recruitment Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca disponibile in Marea Britanie si Irlanda, fara taxe de agentie.
Noul an 2017-noi oportunitati.Se cauta bucatari calificati pentru toate pozitiile in Marea Britanie si Irlanda
Head Chef/Sous Chef/Chef de Partie/Pastey Chef/Cook/Commis Chef/Kitchen Assistant
Suntem o companie din Marea Britanie care recruteaza personal din domeniul hotelier din Romania in Marea Britanie,de mai bine de 18 ani.
Ne-am specializat in recrutarea de bucatari si va oferim locuri de munca permanente in Marea Britanie si va sprijinim sa va rezolvati toate problemele.
Pozitiile pe care le avem disponibile sunt in hoteluri,restaurante,gastro pub-uri,pub-uri,parcuri de vacanta si alte unitati din Marea Britanie.
Se cauta bucatari cu experienta,dar si cei care isi doresc sa lucreze si nu au experienta sunt bine veniti.
Cerem seriozitate.
Se ofera cazare pentru toate pozitiile.
Salarii motivante.
Se cere limba engleza la nivel mediu.
Trimiteti cv-ul pe adresa - philippa@ancer.co.uk sau pe skype philippa.trick

CERINTE

Diploma or Experience in Catering , Kitchen, Working as a Chef / Bucatari

BENEFICII OFERITE

Accommodation Provided