Bucatari/ajutor bucatari cu experienta in UK

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lanturi prestigioase de restaurante din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari de toate nivelele, cu experienta !!!!

CERINTE

Cerinte:
- sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta)`

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu oferit : 1200 - 2500 GBP / luna;
- Contract legal de munca. Prima perioada e de 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Cazarea este aproape de restaurant, costul de cazare este de 120 de lire sterline / luna;
- Mesele dvs. vor fi oferite in timpul orelor de lucru;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul Grupului de restaurante la care veti lucra;
- Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei;
- Un salariu competitiv si un pachet de stimulare excelent;
- Formare continua si plan de cariera.

Costurile programului:
- 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 GBP comision de mediere (se achita de catre candidatii acceptati in urma interviului de preselectie, la momentul semnarii contractului de mediere);
- Biletul de avion (200-250 euro).