BUCATAR/BUCATAR SEF pentru RESTAURANT din ANGLIA

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESTAURANT de 5* cu specific ITALIAN din ANGLIA - Oxford (Summertown) selecteaza URGENT 1 BUCATAR SEF si 1 BUCATAR SOUS CHEF cu experinta.

1) SOUS CHEF:
- programul de lucru: 45 ore/saptamana (7-9 shifts);
- salariul: 20.000 - 24.000 GBP/an;
Responsabilitati:
- indeplinirea instructiunilor impuse de bucatarul-sef;
- gestionarea serviciilor in absenta acestuia, precum si mentinerea legaturii cu managerii de restaurant;
- supravegherea celorlalti membri ai echipei, precum si acordarea ajutorului in dezvoltarea si formarea acestora;

2) HEAD CHEF (doar cu blue card):
- programul de lucru: 45 ore/saptamana (8 shifts);
- salariul: 32.000 - 35.000 GBP/an;
- trebuie sa gateasca diverse feluri de mancare specifice bucatariei italiene, trebuie sa cunoasca intregul meniu si sa coordoneze toate activitatile in bucatarie.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara;
- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal de munca pe minim 12 luni;
- cazarea este oferita de copmanie pentru primele 2 saptamani;
- mesele vor fi oferite in timpul orelor de lucru;
- tips-urile sunt impartite intre toti angajatii indiferent de postul ocupat;
- oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul Grupului de restaurante;
- un salariu competitiv si un pachet de stimulare excelent;
- formare continua si plan de cariera.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 GBP - Comision de mediere;
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.