bucatar - bucatar partida - asistent bucatar sef ( Hilton hotel si Von Essen hotel - UK)

G&G International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

V-am promis cateva surprize pentru sezonul Toamna – Iarna!

Va aducem in atentie o excelenta oportunitate pentru cei care urmaresc dezvoltarea unei cariere profesionale in Marea Britanie!

UNDE ?? in hoteluri de 4-5 stele din Marea Britanie care fac parte din presigioase lanturi hoteliere precum: Hilton, Von Essen (a celebration of luxury hotels and culinary art) si multe altele.

CE VA OFERIM ! posibilitatea de a lucra pe o pozitie similara celei pe care o ocupati in prezent! Posibilitatea dezvoltarii profesionale ! Obtinerea satisfactiei personale si profesionale pe care o asteptati de mult (pachete salariale competitive in concordanta cu nivelul de salarizare European, programe de evaluare si pregatire profesionala ; programme de training si obtinerea unui certificat profesional recunoscut international intrunul din Colegiile de Hotelarie si Turism din Marea Britanie ) ; daca ar mai fi ceva de adaugat ramane sa descoperiti voi insiva alaturandu-va acestor organizatii de top din UK.

CERINTE

CE LOCURI VACANTE SUNT !?
Hilton : Chef (bucatar) ; chef de partie (bucatar partida) , Sous Chef (aj. Bucatar Sef)
Von Essen hotels : chefs (bucatari) , chef de partie (bucatar partida) , receptionists (receptioneri)
**** Hotelurile Von Essen au o particularitate aparte : sunt hoteluri de top, cu servicii de lux si excelente conditii de servire si cazare a clientilor ! in plus standardele de preparare a meniurilor sunt la nivel de arta culinara

CAND? Puteti introduce aplicatia si cvul dvs pana pe data de 10.Octombrie.2007 ; Data incepere contract : incepand cu 15.Octobrie.2007

CUM? Puteti aplica prin trimiterea aplicatiei dvs sau cv’ului la mihaela@ihrc.ro; detalii suplimentare le puteti obtine la tf : (021) 201 56 31 – responsabil proiect : Mihaela Joian, IHRConsultant

CERINTE: experienta de minim 1 an in pozitia pentru care faceti aplicatia intr-un hotel sau restaurant de top; engleza nivel mediu, comunicativ, team player, orientat, catre client, entuziast.

DESCRIEREA FIRMEI

Our company is having 6 years experience in HR.