Bona, babysitter in Anglia

Work Study Abroad

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din West Essex, Anglia cauta babysitter pentru 2 copii - baiat 9 ani, fata 3 ani.
Contract: 12 luni
Plecare: imediata

Responsabilitati: sa pregateasca copiii pentru scoala, gradinita, sa-i duca si sa ii aduca de la scoala, gradinita, sa-i ajute la teme, sa ii scoata zilnic la aer curat si sa ajute la gatit.

CERINTE

Persoana cu sau fara experienta dar care sa indrageasca copiii, carnet de conducere optional.

BENEFICII OFERITE

Salarizare: 400gbp/luna/net
Masa si cazarea: asigurate gratuit

Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.