BABYSITTER IN ANGLIA!PLECARI IMEDIATE!

Liberty Staffing Solution Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Au Pair este un program de schimburi culturale ofera sansa la mii de oameni de a face ceva inedit si in acelasi timp remunerat corespunzator. Programul nostru va ofera oportunitatea de a petrece un an in UK, alaturi de o familie gazda si de copiii lor. Au Pair-ul este plasat la o familie gazda, unde i se ofera cazare si masa gratuit. Pentru acest lucru aupair-ul ofera asistenta copiilor apartinand familiei gazda pe timp de maximum 45 ore saptamanal.

CERINTE

varsta minima 18 ani!
· cunostinte medii de limba engleza;
· posesor de Diploma de Bacalaureat;
· posesor permis de conducere categoria B;
· stare de sanatate foarte buna;
· nu ati mai participat intr-un program Au Pair in UK;
· sunteti dispusa sa stati in UK pentru o perioada cuprinsa intre 3 si 12 luni;
· iubiti copiii si aveti experienta in acest domeniu;
· sunteti de acord sa indepliniti toate regulile impuse de Regulamentul Au Pair;
· nu aveti antecedente penale;
Selectarea candidatilor se va face pe baza unui interviu in limba engleza cu reprezentantul agentiei noastre.
Costurile Programului

Taxa de interviu, inscriere in program si procesare a dosarului este de doar 570 RON platibila in doua rate astlfel: cei care sint selectati de catre un reprezentant autorizat al Work Experience vor trebui sa isi confirme locul prin plata a 100 RON din totalul de 570 RON. Restul de 470 RON se vor achita doar in momentul primirii documentului "Invitation Letter" de la familia din UK. Compania noastra va va prezenta o serie de familii gazda, toate avand un statut bun in UK: medici, avocati, manageri, etc pentru a putea sa va alegeti una dintre aceste familii. Taxa finala de plasare in suma de 200 Euro se achita doar in momentul in care vi s-a gasit familia gazda.

BENEFICII OFERITE

Salarizarea depinde de oferta fiecarei familii gazda.
Masa si cazare gratuita

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare forta de munca in strainatate.