Baby sitter (mothers help) Marea Britanie / Londra

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent baby sitter ptr Marea Britanie.
Atributiuni - Sprijin acordat mamelor in cresterea si supravegherea copiilor.Menaj usor.Ocazional baby sitting.
Contract de un an cu posibilitate de prelungire.
Program flexibil,max.40 ore pe saptamana.

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
Experienta in cresterea si supravegherea copiilor.
Varsta recomandata 23-28 ani.

Relatii la tel.0344-118166 , 0720-507257 zilnic intre orele 10.00-18.00.

BENEFICII OFERITE

Salariu min. net 600 lire (Sterling pound) pe luna,cca.800 Euro/luna.
Cazare gratuit ,in conditii civilizate (propria camera dotata cu tv,calculator,acces la internet,etc, grup sanitar propriu).
Masa gratuit in locuinta familiei gazda.
Permis de sedere legala in Marea Britanie.Asigurare sociala si medicala.Veti beneficia de asistenta si consiliere pe toata perioada derularii contractului din partea unei agentii autorizate de pe teritoriul Marii Britanii.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.