Baby Sitter Marea Britanie / Londra

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent doua domnisoare pentru a lucra ca baby sitter/mothers help in Marea Britanie,in orasul Londra.Solicitarea vine din partea a doua familii londoneze,in ambele situatii fiind vorba de supravegherea copiilor minori(doi copii in familie) si menaj usor.Programul de lucru este de 40 ore/saptamana,5 zile pe saptamana.Contractele sunt pe termen lung,min.6 luni,max.2 ani.
Cazarea si masa sunt oferite gratuit in locuinta familiei gazda.

CERINTE

Se solicita cunoasterea limbii engleze la nivel avansat,minima experienta in cresterea si educatia copiilor si permis de conducere cat.B.

At the moment we are looking for two Mothers Helps, one a driver and one not, both families are in London, both have two small children, looking for 40 hours per week £150 per week, prefer girs aged 25-27 and both need someone asap

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este de min.150 lire pe saptamana,aprox.800 euro/luna

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.