BABY SITTER - Anglia (Au pair)

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de supravegheat copiii familiei gazda si activitati de menaj usor, in regim de 5 ore / zi, 5 zile / saptamana, de luni pana vineri.

Accesand : www.aupair-jobs.go.ro

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel conversational
- Disponibilitate si rabdare in lucrul cu copiii
- Adaptabilitate
- Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- salariul 600-800 EURO / lunar
- cazarea si mesele zilnice asigurate in mod gratuit la familia gazda din Marea Britanie
- asigurare medicala
- posibilitatea perfectionarii limbii engleza la un colegiu de limbi straine
- concediu platit dupa primele 6 luni de contract lucrate in cadrul familiei-gazda

Intermediem contracte Au Pair in ANGLIA in cele mai avantajoase conditii, prin partenerii nostri de succes, avand o vechime de cel putin 4 ani in domeniu, fiind printre primele agentii de profil din tara.
Oferim consultanta si inscrierea gratuita in baza de date si asistenta permanenta gratuita pe parcursul contractului.