AU PAIR/ INGRIJIRE COPII IN ANGLIA

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Au Pair este un program de schimburi culturale ce ofera sansa la mii de oameni de a face ceva inedit si in acelasi timp remunerat corespunzator.
- Programul nostru va ofera oportunitatea de a petrece cateva luni, un an sau chiar 2 in Marea Britanie sau Franta, alaturi de o familie gazda si de copiii lor.
- Au Pair-ul / Nanny este plasat la o familie gazda, unde i se ofera cazare si masa gratuit si bani de buzunar (pocket money) de la 80 lire/ sapt la 150 lire/ sapt.
- Pentru acest lucru aupair-ul ofera asistenta copiilor apartinand familiei gazda pe timp de 20 - 35 ore/ saptamana
- 2 zile libere pe saptamana
- Posibilitatea de a pleca impreuna cu familia gazda in diverse vacante

CERINTE

- varsta peste 18 ani - pana la 27;
- sa nu fiti casatorit(a) si sa nu aveti copii.

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurate
Posibilitatea sa frecventati gratuit cursuri de limba
Posibilitatea de a merge impruna cu familia gazda in vacante

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca.