Au Pair in Marea Britanie

Professional Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Professional Consulting Group ofera:
Contracte AuPair in Marea Britanie (baby-sitting si menaj usor)

CERINTE

-studii: diploma Bac
-lb engl: nivel conv
-carnet de conducere (cat. B) constituie un avantaj
-sa iti placa copiii, sa fii prietenoasa, agreabila
-dorinta de a iti imbunatatii cunostintele de limba engleza, de a experimenta o noua cultura, un nou mod de viata de a cunoaste si de a iti face noi prieteni si, de ce nu, de a castige si bani de buzunar

BENEFICII OFERITE

-camera personala complet utilata
-masa asigurata gratuit de familie
-400-600$/luna (5-8 ore/zi)
-posibilitatea de a studia lb engl la un colegiu
-viza valabila 1-2 ani
-cu alte cuvinte sunteti un MEMBRU AL FAMILIEI.

PROFESSIONAL Consulting Group agentie acreditata de Ministerul Muncii din 2003, ofera contracte Au Pair (babysitting/menaj usor) in Marea Britanie, masa, cazare, bani de buzunar (400-750 $/luna) asigurate.
Plecari sigure si rapide in max. 2 saptamani de la inscriere.
Detalii: pcg@as.ro
Tel. 0745/139.232