Au Pair in Marea Britanie

1st Choice Au Pairs

Job expirat

RESPONSABILITATI

1st Choice Au Pairs este o agentie Britanica au pair care ofera posibilitatea tinerilor romani de a sta in cadrul unei familii din Marea Britanie, traind imperuna cu familia si fiind membrul ei, veti ajuta familia la ingrijirea copiilor, dar in acelasi timp veti avea si posibilitatea de a urma cursuri de limba engleza si de a calatori.

CERINTE

Varsta cuprinsa intre 17 si 27 de ani
Cunostinte la engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Avatajele pe care vi le oferim:
Nu platiti NICI O TAXA pentru inregistrare si plasare
Personal vorbitor de limba romana chiar in Marea Britanie
Posibilitatea de ati alege familia gazda
Cazarea si mancarea asigurata
Salariu minimal 60lire/saptamana (ziua lucratoare 5 ore)

Agentia britanica 1st Choice Au Pair ofera posibilitatea tinerilor de a pleca in Marea Britanie prin intermediului programului Au Pair.
Avantajele pe care le oferim:
Personal vorbitor de limba romana,
Nu percepem NICI O TAXA pentru plasarea candidatilor in MB