AU PAIR in EUROPA prin Noema Consulting

NOEMA CONSULTING, Cluj-Napoca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program intercultural dedicat tinerilor romani

CERINTE

- necasatorit(a) si fara copii
- cunoasterea minimala a limbii engleze sau a limbii tarii gazda
- diploma de bacalaureat
- experienta in ingrijirea copiilor (minimum 100 ore)

BENEFICII OFERITE

+ Contract de AU PAIR pe o perioada de pana la 2 ani
+ Bani de buzunar, in functie de tara: 205-700 EURO/LUN¿ SAU CHIAR MAI MULT!
+ Pentru munca suplimentara primiti bani in plus!
+ MASA SI CAZAREA (in camera separata, dotata corespunzator) sunt GRATUITE
+ Participati la studii de aprofundare a limbii tarii gazda
+ Beneficiati de \"concediu platit\" de 20 zile pe an

NOEMA CONSULTING este o societate acreditata de Ministerul Muncii,ca agent de ocupare a fortei de munca pentru activitati de informare, consultanta, mediere, recrutare, selectie si plasare de personal in tara si in strainatate.