AU-PAIR ( BABY - SITTER ) in ANGLIA

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUPER-OFERTA!!! AU-PAIR in ANGLIA
Orice Au Pair care sta pentru minim 1 an in Anglia prin acest program castiga dreptul de a-si stabili resedinta si de a lucra legal in U.K permanent.
De la 1 Ianuarie 2007 Romanii si Bulgarii au dreptul sa viziteze Marea Britanie ca turisti pentru o perioada de pana la 3 luni, insa nu au drept de munca in Anglia.
De indata ce candidatii completeaza formularul de inscriere pentru Au Pair disponibil la www.bancadejoburi.ro, echipa Banca de joburi ii va plasa in maxim 1 saptamana.

CERINTE

Sa ai cunostinte de limba engleza

Esti baiat sau fata si doresti sa fii Au-Pair in ANGLIA?
Vrei sa castigi bani participand la activitatile casnice ale familiei gazda si la ingrijirea copiilor acesteia?
Vrei sa pleci in maxim 1 saptamana de la inscriere? Atunci contacteaza-ne urgent. Inscrie-te impreuna cu un prieten(a) pana la 15 octombrie o super-reducere de 100 euro!

BENEFICII OFERITE

In functie de orele suplimentare lucrate. Poti ajunge sa iti dublezi banii de buzunar pe care ii primesti de la familie daca vei munci suplimentar