Au Pair

UK Today S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

AuPair in Anglia:
Se ocupa de ingrijirea copilului timp de minim 5 ore pe zi cu 2 zile libere pe saptamana. Ii pregateste micul dejun, il insoteste la scoala, sa pastraeza ordinea in camera copilului. Supravegheaza copilului daca parintii nu sunt acasa si in timp ce se joaca.

CERINTE

Varsta cuprinsa intre 18-27 de ani. Necasatorita, fara copii. Absolventa a unui liceu. Cunostinte de limba engleza nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a locui pana la 2 ani in Anglia la familia gazda. Cazare si masa gratuite oferite de familia gazda si accesul la toate utilitatile. Camera de locuit pesonala. Asigurare medicala platita de familie. Posibilitatea de a primi telefon mobil si masina, costurile fiind suportate de familia gazda. Posibilitatea de a studia limba engleza la colegiul local. Intre 70-150 lire sterline pe saptamana bani de buzunar, orele suplimentare sunt platite separat.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare de personal pentru Marea Britanie