Asistenti medicali (Senior Carer) pentru UK

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectionam pentru Marea Britanie personal medical (asistenti medicali) pentru posturi de Senior Carers in clinici private de geriatrie.

Conditii pentru obtinerea contractului:
* absolvent postliceala sanitara (4600 ore) sau liceul sanitar plus un an echivalare
* 3 ani de experienta in domeniu medical
* cunostinte bune de limba engleza
* candidatul sa lucreze in domeniul medical in momentul aplicarii

Se ofera:
-contract de munca pentru minim 2 ani
-conditii de lucru deosebite in clinici moderne
-salariu anual 11.000 - 12.500 Lire sterline

Un alt aspect pe care noi il consideram important si care ne diferentiaza de multe alte firme de recrutare din Romania este acela ca NU percepem nici un
fel de comsion pentru intreaga noastra asistenta pe care o acordam persoanelor ce doresc obtinerea unui asemenea post.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

cazare si masa asigurata de catre clinica

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.