ASISTENTI MEDICALI pentru MAREA BRITANIE SI IRLANDA DE nORD

MMA RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile unui asistent medical

CERINTE

Engleză: Mediu – Conversational ( interviul se va desfasura in limba engleza direct cu angajatorii din Marea Britanie -se va pune accent pe ingrijirea varstnicului si comportament medical in situatii de urgenta ) ; (pregatire pentru interviul cu angajatorul din UK )
.-Diploma de studii (Scoala Posliceala Sanitara, Colegiu, Facultate)
-Experinta pe o pozitie similara minim 2 ani .
- Asistente cu PIN Number sau sustinerea in obtinerea cardului cu PIN Number (intocmire dosar pentru N.M.C .(Ordinul Asistentilor Medicali din Marea Britanie) .
-CV in limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Plata se va face intre 12 – 14 lire / ora in functie de experinta .
ANGAJATORUL SE VA OCUPA DE PERMISUL DE MUNCA care se va face dupa ce se va obtine PIN Number . ANGAJAREA SE VA FACE DIRECT NU PRIN SELF – EMPLOYED .
Bilete de avion platite de catre angajator .
Cazarea va fi gratis in prima luna si apoi se va plati de catre candidat aprox.(300 lire / luna inclus utilitatile )
IMPORTANT !! Cazarea se va face in camere individuale . Angajatorul va prelua candidatul de la aeroport la locul cazarii .
S va face un curs de pregatire de 3 zile , impreuna cu personalul de la clinica / spital / home care .
F .F .F IMPORTANT !!
!!!!! NU SE PERCEPE COMISION SAU TAXE LA INSCRIERE SI NICI PE PARCURSULU PROCESULUI DE RECRUTARE !!!!

Companie britanica avand peste 20 de ani vechime pe piata recrutarilor de personal medical recruteaza asistenti medicali generalisti pentru Marea Britanie si Irlanda de Nord .