ASISTENTI MEDICALI PENTRU MAREA BRITANIE

BAKER STREET INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-        administrarea tratamentelor,
-        interventii in situatii de urgenta,
-        monitorizarea starii pacientului,
-        completarea documentelor de evidenta a medicamentelor, de evidenta a pacientilor,
-        sterilizarea instrumentelor si a materialelor,
-        asigurarea conditiilor igienico - sanitare generale la locul de munca.

CERINTE

CONDITII OBLIGATORII:
- cunoasterea limbii engleze ( minim nivel B1 : poti afla nivelul tau accesand urmatorul link http://www.ipassielts.com/)
- detinerea diplomei de asistent medical si a PIN number ( inregistrarea la NMC, sau cel putin  sa fi inceput procesul de inregistrare - vezi http://www.nmc-uk.org)

BENEFICII OFERITE

CLIENTII NOSTRI DIN MAREA BRITANIE DORESC SA ANGAJEZE 15 ASISTENTI MEDICALI ( ASISTENTE MEDICALE), CU SAU FARA EXPERIENTA PENTRU CENTRE ( NURSING HOMES) DIN ZONELE WEST MIDLANDS, LEICHESTERSHIRE, NORWICH, SHROPSHIRE, ETC
SALARIZAREA: intre 11,56 si 13,04 Lire sterline/ora, in functie de angajator
NR de ORE pe Saptamana: intre 24 si 44, in ture nocturne/diurne

Pentru candidatii aflati in Spania, exista si posibilitatea de-a participa la  un interviu face-to-face cu managerii  de la BLACKPOOL VICTORIA NHS Trust in Madrid, in zilele 19 - 22 august:

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV in LIMBA ENGLEZA cu numele si prenumele in cadrul titlului documentului (ex: MariaBriciuCV.doc) si mentiunea *asistenti medicali* la urmatoarea adresa: felicia@bkstreet.com

BAKER STREET INTERNATIONAL ESTE O AGENTIE DE RECRUTARE PERSONAL SANITAR PENTRU MAREA BRITANIE, LIDER IN SPANIA IN ULTIMII 10 ANI.

IN PREZENT RECRUTAM PERSONAL ATAT IN SPANIA CAT SI IN ROMANIA.

EXPERIENTA IN DOMENIU ESTE PRINCIPALUL NOSTRU AVANTAJ!