ASISTENTE MEDICALE IN UK (Anglia si Tara Galilor)

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi asistente medicale in cadrul spitalelor /clinicilor private din UK in special Anglia si tara Galilor .
Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi.
Ore suplimentare platite.
Responsabilitati: Specifice postului.

Bonusuri, beneficii:

Ore suplimentare platite
Concediu anual de 22 de zile
Asigurari sociale si medicale platite
Mediu de lucru placut
Contractele pot fi mai lungi de 1 an.
Asiguram asistenta pentru obtinerea PIN din partea NMC, pentru a putea lucra legal in UK ca si asistent medical.

CERINTE

- Detin diploma de asistenta medicala.
- Cunosc limba engleza la nivel mediu/conversational
- Nu au cazier judiciar.
- Detin Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii sau pot obtine acest certificat.
- Consituie avantaj detinerea PIN de la NMC - UK. In cazul in care nu detineti , veti fi indrumat/a sa obtineti acest PIN (obtinerea dureaza aproximativ 4-6 saptamani)

BENEFICII OFERITE

Salarizare : intre 10.00 si 12.00 Lire sterline ora/ brut . (~ 20.000-24.000 Lire sterline brut /an )
Aproximativ 48 ore saptamanal.
Durata: contract minim 1 an.
Cazare oferita contra cost aproximativ 200 Lire sterline /luna.
Masa asigurata in functie de Clinica/spital.

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan intern si international, acreditata de ITM .

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369; 0722925341

sau email :
contact@eurolife-consulting.ro ;

WWW.EUROLIFE-CONSULTING.RO