Asistent Medical NMC/ PRN

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientii nostri din UK, centre private de sanatate, cautam Asistente Medicale cu NMC/ PRN.
Posturile sunt locate in Anglia si Scotia si se cauta diverse specializari (psihiatrie, terapie intensiva, etc), precum si asistente generaliste.
Se ofera training, contractul se incheie pe 1 an, cu prelungire, iar conditiile sunt avantajoase.

CERINTE

- experienta ca asistent medical generalist/ specialist de minim 1 an;
- detinator de NMC sau PRN;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- expunerea internationala anterioara reprezinta un avanataj.

BENEFICII OFERITE

Nu se percepe comision!
Pentru asistentele cu NMC/ PRN, plecarile sunt urgente!
Va rugam sa va creati cont de Skype!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.