Asistent Medical / Sora medicala - Marea Britanie

coroli

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul este destinat celor care coresc sa-si faca o cariera in domeniul SANATATII: asistenti medicali, infirmieri, sora medicala. In fapt, aceasta este posibilitatea legala si reala pentru Asistentii Medicali, de a lucra in Marea Britanie. Desigur ca cei care doresc, au posibilitatea sa-i coordonam mai departe pentru a avansa in cariera, in conformitate cu legislatia Britanica in vigoare.

In urma CV-ului ve-ti fi programat la interviu cu angajatorul Britanic, dupa care va emite oferta de munca. Va asistam si in vederea obtinerii Pin Number (nr de ordine emis de Nursing & Midwifery Council).

CERINTE

- Persoane care doresc sa-si faca o cariera in acest domeniu.
- Experienta ca asistent medical, sora medicala, infirmier
- Limba engleza la nivel conversational.
Daca sunteti interesat de acest loc de munca va rugam sa ne contactati.
- CV - sa contina poza draguta.
AI CEA MAI BUNA SANSA DACA NE CONTACTEZI CAT MAI REPEDE.

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa ne contactati pentru detalii:

Site: www.coroli.ro,

E-mail: job@coroli.ro,

Tel.: 0264-431054, 0746-015608.

Infiintata in anul 1994, Coroli Impex S.R.L este situata in Cluj Napoca, judetul Cluj.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. Angajatilor nostri li se asigura conditii optime de promovare in cadrul firmei.

Am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii produselor noastre.

Cunoasterea problemelor clientilor nostri, ajuta compania Coroli Consult S.R.L sa isi perfectioneze produsele si sa le adapteze mereu la cerintele pietei.

Compania noastra este gata sa va ajute, nu ezitati sa ne contactati.