Asistent Medical

SC FERGIS TTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ASISTENTI MEDICALI
- IMS RECRUITMENT: RECRUTEAZA ASISTENTI MEDICALI IN MAREA BRITANIE
- In calitatea sa de Agentie de Recrutare de varf din UE, - IMS Recruitment are, in prezent, multiple posibilitati de plasare a asistentilor medicali in unitatile spital;icesti ale
- NHS (sistemul national de sanatate din Marea Britanie) si in unitati private din Marea Britanie. Se cauta toate specializarile cu un accent principal pe: reanimare, chirurgie, geriatrie, psihiatrie, cardiologie si medicina generala.
- IMS demareaza procesul de recrutare pentru candidatii din Romania inainte de accederea in UE pentru ca in momentul imediat urmator aderarii la UE candidatii selectati sa poata sa-si ia in primire posturile din tarile UE.

CERINTE

- Conditie de preselectie: Cunoastere buna a limbii engleze.
- Candidatii trebuie sa posede diploma de licenta si sa fi lucrat cel putin trei ani in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Interviuri in Romania
- Nivel de salarizare (30,000 Euros + pe an)
- Asistenta la inregistrarea NMC
- Pachete atractive la instalarea la post
- Locuri de munca in intregul Regat Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord
- IMS Recruitment va participa la DENTA Bucuresti 21,22 noiembrie 2006.
- IMS nu percepe nici o taxa pentru serviciile prestate .

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane