ASISTENŢI MEDICALI UK

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziţiile de Senior Carer pe care le oferim asistenţilor medicali din Romania sunt pe întreg teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii.

CERINTE

- absolvent/ă postliceală sau liceu sanitar cu minim 4600 de ore programa şcolară
-experienţă în domeniul medical de minim 3 ani (pe cartea de muncă)
- limba engleză la nivel bun
- să fiţi angajat în acest moment în domeniul medical. Nu vor fi acceptaţi: asistenţii medicali care nu profesează, cei care au activităţi străine de domeniul medical (ex. contabilitate, secretariat, agenţi de vânzări, etc), şomerii.
-Interviurile cu angajatorii au loc începand cu luna NOIEMBRIE 2005..

BENEFICII OFERITE

Elementele contractului:
-contract de muncă pe 2 ani, cu posibilitate de prelungire;
-salariul este cuprins între 2000 ¿ 2400 USD / lună, în funcţie de angajator;
-cazarea este asigurată de către clinică în regim de chirie; mesele sunt asigurate doar în timpul serviciului;
-biletul (dus) de avion este asigurat de către clinică;
-concediu de odihnă de 20 de zile.