Anglia angajeaza personal hotelier

Blackberry Jobs Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal calificat hoteluri si restaurante Anglia : bucatari , ospatari , barmani , menajere , night porteri , receptioneri ,assistant manager, pozitii conducere .
Limba engleza nivel mediu/avansat este un plus .
Salarizare motivanta si posibilitate de cazare .

CERINTE

Seriozitate , responsabilitate si entuziasm

BENEFICII OFERITE

Posibilitate bonusuri salariale

Blackberry Jobs Limited este o companie executiva de recrutare in domeniul industriei hoteliere cu raspandire larga in Anglia. Staff-ul nostru profesionist are o experienta cumulata in recrutare de peste un deceniu. Cu o diversitate de angajatori colaborand cu noi,de la Hoteluri de 5* si Restaurante Michelin pana la Gastro Pubs, Grupuri de Hoteluri si Restaurante tip Boutique, suntem increzatori ca va putem oferi cea mai buna reprezentare pe piata. un email cu CV-ul dvoastra impreuna cu numarul de telefon actualizat si pozitia pentru care aplicati la: julia@blackberryjobs.com / telefon :0775506697